NEMUNO BALDŲ CENTRAS  
 
 

  OPERATORIAI / KLAIPĖDOS FILIALAS / SVETAINĖS BALDAI
 

Alksnio baldai ir Co, UAB Baldų Idėja, UAB
Nemuno baldų prekyba, UAB Rempalas, UAB
Zbiga, UAB

BALDAI KURIANTIEMS ŠEIMĄ

„Magrės baldų“ apskritai nebūtų, jei Lietuvoje nebūtų tvirtų,modernių, savo namus mylinčių šeimų. Tačiau lygiai taip pat neįsivaizduojame,kad tvirta šeima apskritai įmanoma be tvirtų, modernių ir namus puošiančių minkštųjų baldų! Kitaip tariant, galima sakyti, kad kokybiški „Magrės baldai“kuria šeimą. Kodėl? Nes minkštieji baldai – tai pagrindinė vieta namuose, kur„įvyksta šeima“. Kai baldai tvirti, stilingi ir ilgaamžiai, pats šeimos gyvenimas tampa tvirtesnis ir laimingesnis.

PREMIUM KLASĖS BALDAI

Daugiau nei du dešimtmečius kuriame išskirtinius, funkcionalius ir kokybiškus baldus. Mūsų komanda užtikrina kokybišką PREMIUM klasės baldų gamybos procesą, modernios klasikos dizaino sprendimus ir ekspertinę pagalbą šeimoms, kurios renkasi baldus daugelyje šalies miestų veikiančiuose „Magrės baldų“ salonuose arba internetu.

KOKYBĖ - PAGRINDINIS MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

„Magrės“ dizainerių ir projektuotojų komanda nuo pat pirmųjų baldo kūrimo etapų siekia sukonstruoti tokį baldą, kuris būtų funkcionalus, patogus,kokybiškas ir patvarus bei džiugintų mūsų klientus daugelį metų.

SAVITUMAS IR PASIRINKIMŲ ĮVAIROVĖ

Siūlome didelį standartinių minkštųjų baldų, audinių ir natūralios odos asortimentą. Iš 200 skirtingų audinių ir 400 skirtingų baldų modifikacijų susikursite individualų, konkrečiai Jūsų interjerui pritaikytą baldų kompoziciją.

 
Zbiga, UAB

www.magresbaldai.lt

 

UAB "Nemuno baldai", J.Basanavičiaus 37a, Kaišiadorys.
Tel. +370 346 67054, +370 346 60005

© NEMUNO BALDŲ CENTRAS, 2005
Sprendimas: SRS